Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

== .:: ♦ MC.XMINERS.PL ♦ ::. == [SV/HC] [150 SLOTÓW] [AUTORSKIE GILDIE/DROP/RANKING] [SYSTEM TNT] [64GB | XEON] [SYSTEM PVP] [YOUTUBERZY]


Ich bin Gollum.

XMINERS.PL - ANKIETA!  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci się serwer?

    • Tak.
      2
    • Nie.
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ldzd.png

 

Vfzd.png      Xfzd.png       Zfzd.png

 

_____________________________________________________________________________________

 

Phzd.png

» ADRES IP : MC.XMINERS.PL

» TYP : Survival/Gildie

» SLOTY : 150

» AUTORYZACJA : no-Premium

» WERSJA : 1.7.2

 

Krótko i na temat bez zbędnego pierdolenia. :-)
Generalnie serwer jest lekko reaktywacją starego MinersCraft ze starą ekipą. :-)

 

_____________________________________________________________________________________

Opublikowano

Taa,prezentacja nie powala na nogi nic w niej nie opisales a ja chcialem sie troche dowiedziec o tym serwerze w opisie bylo Gildie/Dropy System TnT a ja tu nic nie widze o Tym...

Ta prezentacja nie ma powalać nogi, ma być krótko i na temat. :-)

Opublikowano

Ja na serwer nie wbiję, ponieważ straciłem do Ciebie zaufanie.

Zapewniałeś.. obiecywałeś złote góry, a z OverHard'a gówno.

Opublikowano

Ja na serwer nie wbiję, ponieważ straciłem do Ciebie zaufanie.

Zapewniałeś.. obiecywałeś złote góry, a z OverHard'a gówno.

 

Nie zgodzę, się z tobą, ponieważ czasem z Avaterysem jest jak z Tuskiem, obiecuje lecz to tylko obietnica, ale ja w niego wierzę, bo go poznałem i wiem, że potrafi coś wykonać do skali profesjonalizmu. ;-)

Opublikowano

Nie zgodzę, się z tobą, ponieważ czasem z Avaterysem jest jak z Tuskiem, obiecuje lecz to tylko obietnica, ale ja w niego wierzę, bo go poznałem i wiem, że potrafi coś wykonać do skali profesjonalizmu. ;-)

 

OverHard wykonał profesjonalnie, a serwera nie ma. Tusk się przynajmniej umie wykręcić.

Opublikowano

Taa,prezentacja nie powala na nogi nic w niej nie opisales a ja chcialem sie troche dowiedziec o tym serwerze.Avaterys opisz cos ;d !

 

Prezentacja jest bardzo dobrze przemyslana, po co sie rozpisywac. Wszystko jest i na temat. Chcesz sie wiecej dowiedziec wejdz na serwer ;)

Znam troszke Avaterysa i zawsze dopracowywal serwer na ostatni guzik ;)

Wlasnie wbijam, pozdrawiam Miedziu

Opublikowano

Avaterys, kolejny projekt, realy. Nie wiem co mam myśleć. Prezentacja słaba i nie przedstawiająca niczego.

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Ten serwer to nie jest xMiners. To jest LifeHard. ;-)

IP podpięte jest, ale przekierowanie jest na LifeHarda. 

 

Nie zagram z prostego powodu. Oszustwo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...